زندگی روزمره، وضعیت آب و هوا و تابش آفتاب باعث تغییرات هورمونی و بروز علائم پیری در پوست‌ افراد می‌شود. با گذر زمان و از دست رفتن اسید هیالورونیک و کلاژن در پوست صورت، خط و خطوط روی چهره انسان ظاهر می‌شود و پوست، زیبایی و سفتی خود را از دست می‌دهد.

یکی از روش های موثر در جوانسازی پوست، جهت پر کردن بافت های فرسوده و مرده و چین و چروک ها تزریق ژل به زیر پوست می باشد. در تکنیک جوانسازی پوست با تزریق ژل ، از موادی استفاده می شود که خاصیت فعال سازی لایه های عمیق را داشته و با ساختار طبیعی بدن منطبق باشند .

جوانسازی پوست با تزریق ژل علاوه بر زیبایی چهره کاربرد های دیگری نیز دارد از این تکینک ، برای حجیم سازی لب ، گونه ، سایر اندام های بدن ، درمان برخی مشکلات اندام ها ، رفع غیرقرینگی چهره و… می توان کمک گرفت .

ژل های پرکننده در لایه های مختلف پوست تزریق می شود و باعث می شود قسمت مورد نظر حجیم شده و به واسطه این حجیم شدن بافت زیر پوست، چین و چروک ها و یا گودی های آن ناحیه از بین میرود و همچنین در برخی از نواحی مانند گونه و لب باعث برجستگی خواهد شد. مکانیسم تاثیر گذاری ژل ها به این صورت است که پس از تزریق ژل در محل مورد نظر بافت زیر پوست تحریک شده و فرآیند کلاژن سازی پوست شروع می شود  که این پروسه می تواند به دلیل سطح پروتئینی هرفرد به شکلی متفاوت باشد و دیگر نکته اینکه آب توسط ژل های وارد شده جذب می شود و با بالا رفتن رطوبت ، شادابی و جوانی پوست بیشتر می شود که در واقع گردش خون در پوست بهتر شده و طراوت آن بالا می رود.

مفتخریم که اعلام کنیم که در کلینیک دکتر امجدیان با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی با بهترین کیفیت ، تزریق ژل ، جهت جوانسازی پوست انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.