قوانین طلایی زیبایی

قانون نهم ؛ عادت های سالم ؛ از تولید بیش از حد کورتیزول جلوگیری کنید.

برای زیبایی و آرامش پوست خود عادت های سالم زندگی را پیش روی خود قرار دهید. و از هرگونه تنش و استرس و درگیری ذهنی اجتناب کنید.

وقت خود را آزاد کنید و سعی کنید تا حداکثر فشار را از بین ببرید ، آیا تا به حال متوجه شده اید که، زمانی که شما تحت تأثیر استرس قرار گرفته اید و در آن مواقع جلوی آیینه رفته اید، زیبایی پوست شما بیشتر از همیشه تحت تاثیر قرار گرفته است؟ این به آن دلیل است که استرس باعث تولید کورتیزول و هورمون های دیگر میشود و پوست را به تولید روغن بیشتر ترغیب میکند .تمرینات تکنیک های مدیریت، استرس مانند؛ تمرینات تنفسی، یوگا و مدیتیشن.

بهترین کار برای زیبا شدن پوست شما، تغییر سبک زندگی شماست. تا بحال دیده اید کسانی که زنذگی آرامتری را تجربه می کنند، این آرامش به پوست آنان نیز سرایت کرده است، بنابراین بهتر است لایف استایل خود را از یک زندگی پرتنش و پر استرس به سمت زندگی ای منظم و شاد، با رعایت اصول آرامش فکری و روانی و همچنین کلیه موضوعات مرتبط با لایف استایل زندگی سالم، از قبیل تغذیه مناسب و سرشار از غذاهای گیاهی و ویتامین های طبیعی و ما بقی فاکتورهای سبک زندگی سالم، مانند آرامش روانی بیشتر پیش ببرید.

همواره بیاد داشته باشید که در طول روز یک لبخند زیبا داشته باشید ! در حالیکه انرژی و وقت زیادی را صرف ظاهر خود میکنیم، فراموش میکنیم که شادی درونی مان را بیان کنیم و بروز دهیم. نگه داشتن یک لبخند روی صورت، بسیار مفید تر از قراردادن مواد آرایشی و کرم های مختلف به پوست شما کمک میکند؛ چرا که این عمل چربی های اضافی ناشی از ترشح کورتیزول اضافی را کاهش داده و به حفظ تناسب عضلات صورت و پوست کمک می کند.

#قوانین_زیبایی #قوانین_طلایی_زیبایی #چگونه_زیبا_شوم #چگونه_زیبا_شویم #رازهای_زیبایی #راز_زیبایی #اصول_مراقبت_ازپوست #پوستزیبا #پوست_زیبا #مراقبت_از_پوست #پگونه_پوستی_شفاف_داشته_باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.